Zasady Użytkowania
 

Makfinity.com odpowiada za dostarczenie klientom możliwie najlepszych usług. Codziennie robimy zapasowe kopie (backup) naszych serwerów, ale w żaden sposób nie możemy być odpowiedzialni za archiwowanie stron klientów. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za robienie kopii swoich stron i ich zabezpieczenie.

W ramach umowy z Makfinity.com obowiązują następujące przepisy:

Zawartość Stron:
Wszelkie serwisy, udostępnione przez Makfinity.com, nie mogą być używane do żadnych nielegalnych celów. Przesyłanie, przetrzymywanie i prezentacja jakichkolwiek informacji, danych, lub materiałów niezgodnych z prawem federalnym, stanowym, lub miejskim jest zabroniona. Klient zgadza sie na to, że Makfinity.com nie ponosi odpowiedzialności we wszelkich sprawach karnych i cywilnych, związanych z użyciem naszych serwisów.

Pornografia i wszelkie transakcje związane z seksem są zabronione na serwerach Makfinity.com.

Także zabronione są strony, które promują jakąkolwiek nielegalną działalność lub w jakikolwiek sposób mogą działać szkodliwie dla serwerów Makfinity.com lub innych serwerów na Internecie. Połączenia do takich stron są także zabronione.

Komercyjna Reklama - Email:
Masowe wysyłanie e-maili (tzw. Spamming) z serwerów Makfinity.com, lub używanie naszych serwerów do podobnych celów, jest zabronione.

Chat Rooms:
Instalowanie i używanie 'chat rooms' na serwerach Makfinity.com jest zabronione, ponieważ zużywają one zbyt wiele zasobów na naszych serwerach.

Programy Działające w Tle:
Programy, które działają non-stop w tle, są zabronione na naszych serwerach, ponieważ zużywają zbyt wiele zasobów.

IRC:
Programy IRC i IRC "bots" są również zabronione na naszych serwerach.

Wskazywanie Domeny:
Wskazywanie na foldery inne niż główny może być używane tylko w celu dostania się do strony klienta na więcej niż jeden sposób, a nie dla dzielenia domeny na kilka różnych, oddzielnych komercyjnych stron.

Nadużywanie Serwera:
Jakakolwiek próba zniszczenia lub uszkodzenia naszych serwerów jest zabroniona i będzie podstawą do natychmiastowego zerwania umowy i otworzenia sprawy sądowej.

Odmówienie Serwisu:
Rezerwujemy sobie prawo do odmówienia, zerwania, lub zawieszenia serwisu.

Problemy z Płaceniem i Likwidacja Konta:
Klienci płacący kartą kredytową, która jest odmówiona przez bank, mogą być automatycznie zawieszeni w działaniu. Z klientem, którego karta kredytowa jest odmówiona dwa razy w ciągu 6 miesięcy, może być zerwana umowa.

Nieprzestrzeganie powyższych zasad jest podstawą do zerwania umowy serwisu z danym klientem.


Akceptujemy następujace karty kredytowe:
 

E-Commerce | Web Hosting | Budowa Stron | Aplikacje Biurowe | Pomoc Techniczna
O Nas | Kontakt | Strona Główna | Zasady Użytkowania | Prywatność
Zamów Tutaj | info@makfinity.com | 847-550-9873 10am - 8pm Pon-Sob
Copyright © 2000-- Makfinity.com Wszelkie prawa zastrzeżone.